27
دی

بازسازی ساختمان در کرج,عظیمیه,گوهردشت,مهرشهر,جهانشهر,تعمیرات ساختمان

بازسازی خانه

از این رو به شما پیشنهاد می کنیم اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که وسواس خاصی در ساخت اصولی و با کیفیت تر ویلا یا ملک خود دارید، به سراغ شرکت معماری و دکوراسیون رامسین بروید و اقدام به ساخت ویلای خود یا بازسازی آن بکنید. استفاده از یک تناسب رنگ درست، دکوراسیون منحصر به فرد و مهم تر از همه استفاده از مصالحی مرغوب در بازسازی و طراحی دکوراسیون خانه بسیار مهم هستند. همچنین سبک و شیوههایی که برای یک نوسازی اصولی وجود دارد را مورد بررسی قرار دادیم و سعی کردیم که تمام اصول و نکاتی که در حین انجام یک بازسازی باید جدی گرفته شود را عنوان کنیم. مشکلات اصلی و بزرگ باید در اولیت باشند این را فراموش نکنید و برای شروع به دنبال کار های ظاهری و تزئینات نروید. شما بعد از نقشه کشی ویلا و مهندسین طراحی ویلا، برای شروع بازسازی ویلا یک طرح کلی را در نظر دارید و با خیال آسوده می توانید برای شروع کار اقدام کنید. قبل از شروع پروژه بازسازی، آنچه را که می خواهید تعیین کنید و یک بودجه واقعی تعیین کنید. شاید شما از آن دسته افرادی باشید که صاحب یک ویلای قدیمی در منطقه ییلاقی هستند، ویلایی که نیازمند بازسازی می باشد، در این صورت قبل از هر اقدام و یا بستن قرارداد با یک پیمانکار باید به سراغ متخصصان حوزه ویلاسازی بروید و از آنها مشاوره بگیرید. اگر به دنبال رزرو ویلا در کردان هستید همواره در نظر داشته باشید به لطف محبوبیت کردان، تقاضا برای اجاره ویلا در این منطقه بالا بوده و پیشنهاد می شود از چند روز قبل از تاریخ سفر نسبت به رزرو ویلا در کردان و انتخاب بهترین اقامتگاه میان سوئیت های ارزان قیمت، ویلاهای استخردار، لوکس و غیره از طریق کارشناسان لوکس ویلا اقدام کنید.

این یک برتری بزرگ پلان ویلا دوبلکس نسبت به ویلای معمولی است. اگر از پلان قدیمیویلای خود خسته شده اید و فضاسازی ویلا دیگر برای شما مناسب نیست. پلان ویلا دوبلکس یا نقشه ویلا دوبلکس باید مطابق سلایق شما طراحی و ساخته شود تا یک عمر بتوانید در آن آسایش داشته باشید. به عبارت بهتر باید مشخص شود که آیا هدف از بازسازی فقط انجام یکسری اصلاحات جزئی مثل تغییر دکوراسیون داخلی ساختمان است. از این رو، بهتر است که انجام آن به یک فرد متخصص سپرده شود. البته، قابل ذکر است که استفاده از این روش ممکن است در قیاس با سایر روشها هزینۀ بیشتری داشته باشد. هدف ما ارائه جدیدترین طرح های بازسازی ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری و اجرای مدرن ترین روش های طراحی دکوراسیون داخلی در کلیه مناطق تهران و کرج میباشد. در مرحله بعد باید در مورد نحوه بودجهبندی هزینههای نوسازی و زمان اجرای آن برنامهریزی شود. برای بازسازی خانه، رفع مشکلات یک ساختمان و نوسازی (Renovation) آن باید مراحل مختلفی را طی کرد. برای اجرای این طرح میتوان از کف پوشهای جدیدی مثل کف پوشهای پی وی سی استفاده کرد که در قیاس با کف پوشهای قدیمی، کارایی بهتری دارند. در روش انجام کار بصورت کنترات، سرعت اجرای کار بیشتر است و پیمانکار تشویق می شود، پروژه را در زمان کوتاهتری به اتمام برساند. فرض کنید توافقات لازم با پیمانکار صورت گرفته و قرارداد امضاء شده است. چراکه مالک آن دائماً باید مشغول تعمیر کردن قسمتهای مختلف ویلای خود باشد و شما تصور کنید که فقط یک بار میزان فرسودگی یکی از این قسمتها زیاد باشد، در آن صورت مسلماً باید وقت و هزینه زیادی برای ترمیم و تعمیر آن اختصاص داده شود. اما تفاوتهای بزرگ و بارز در طراحی ویلای مدرن دوبلکسی که آرامش بخش و ایده آل باشد، در رعایت نکات بسیار جزئی اما فوق العاده مهم در طراحی باغ ویلا شماست که رعایت این نکات را شما میتوانید در ویلاهای مختلف ببینید.

هر چقدر که تغییرات این قسمت زیادتر باشد، بر هزینهها نیز افزوده خواهد شد. نمونهکارهای من در این قسمت قرار میگیرد. نکته دیگر این است که محل ساخت نیز باید مورد توجه قرار گیرد زیرا نداشتن دسترسی های مناسب در داخل ساختمان یا امکان انتقال نخاله و … اما همه این را میدانند که قرار است فقط یک بار طراحی ویلای دوبلکس آنها صورت گرفته و ساخته شود و آنها باید سالها در این خانه دوبلکس ویلایی به آرامش برسند، پس یک طراحی ویلای دوبلکس عالی تنها گزینه برای شما میتواند باشد. بنا به شرایط ساختمان ویلای قدیمی و تغییرات و اقدامات بازسازی مورد نظر باید به بررسی وضعیت ایستایی و ساختاری آن پرداخته شود و در صورت نیاز، به تقویت عناصر سازه ای پرداخت. این کار باید بر طبق تغییرات معماری فضاها صورت گیرد. همچنین باید به لولهکشی ساختمان که در گذر زمان فرسوده میشود و در صورت خرابی خسارت هنگفتی را متوجه ساکنین خواهد کرد توجه داشت و در صورت نیاز تعویض شود. در این خصوص باید ابتدا اقدامات امنیتی و احتیاطی صورت گیرد. در این مرحله باید سبک دکوراسیون ویلا انتخاب شود و در این حین حتما باید تمام ویژگیهای ویلا، مورد توجه قرار بگیرند. از این رو، پیشنهاد ما این است که در حین بازسازی ویلاهای قدیمی حتما بر نوسازی این بخش، تمرکز ویژهای داشته باشید. اما در حین حال تاثیر آن در بهبود فضای ویلا، خیلی بیشتر از روشهای قبلی است. در این نوشته قصد داریم برخی از نکات جزئی اما حیاتی خانه دوبلکس ویلایی را که با تجربه و نظرات معماران بزرگ و قدیمیبه دست آمده است را با هم مرور نماییم. دربهای ضد سرقت نیز میتوانند علاوه بر زیبا کردن ویلای قدیمی، امنیت ویلای خود را هم تامین کنند. از این رو، سعی کنید از بهترین و باکیفیتترین متریال موجود استفاده کنید تا بتوانید اوقات بهتری در ویلای خود داشته باشید.

در مرحله بعد باید از ساختمان ویلا نقشه برداری شود تا تمام جزئیات موجود در ساختمان روی یک نقشه پیاده سازی شود. توجه داشته باشید که این کار باید طبق اولویتها انجام شود. انجام این کار باعث میشود که تصمیمهای اصولیتری در مورد پروسه بازساری اتخاذ شود. چراکه هوای گرم این دو فصل باعث میشود که کار بازسازی با سرعت و کیفیت بیشتری انجام شود. در این مطلب به شما میگوییم چگونه ویلاها و خانههای قدیمی را به شیوههای امروزی، بازسازی کنید. به طور مثال نیز میتوانید نماهای جدیدی مثل چوب یا کامپوزیت که ظاهر بسیار جذابی دارند را پیاده سازی کنید. به همین دلیل کسانی که قصد دارند تغییرات اساسی در دکوراسیون داخلی ویلای خود ایجاد کنند، از این روش استفاده میکنند. این در حالی است که یک بازسازی اصولی تمام این مشکلات را برطرف میکند و ویلای قدیمی پر دردسر را به یک ویلای مدرن و لاکچری تبدیل میکند. چراکه همانطور که خودتان میدانید این بخش از ویلا، خیلی در معرض دید قرار دارد و در واقع سبک طراحی آن، اولین چیزی است که به چشم میآید. بنابراین تجدید عایق رطوبتی در فضاهای در معرض شستشو و همچنین در بام و تراس ها بسیار اهمیت دارد. البته، ناگفته نماند که تعیین موعد مناسب برای بازسازی ویلا تا حد زیادی به موقعیت جغرافیایی ویلا بستگی دارد. یکی از راهکارهاربرای بازسازی خانه های کوچک، استفاده از پارتیشن است که فضای کمی را اشغال میکند و درعین حال برای تفکیک فضا بسیار کاربردی است.

بازسازی خانه در تهران