27
دی

بازسازی ساختمان در کرج,عظیمیه,گوهردشت,مهرشهر,جهانشهر,تعمیرات ساختمان

بازسازی خانه

یکی از قسمت های مهم هر ویلا و خانه ای نمای آن است که قبل از هر قسمت دیگر از ویلا به چشم می خورد . از این رو استفاده از خدمات یک شرکت بازسازی ساختمان، گروه بازسازی ساختمان و یا پیمانکار بازسازی ساختمان که در این زمینه وارد و متخصص باشند بهترین راهکار در بازسازی ساختمان های قدیمی است اما دانستن نکات کلیدی و مهم و داشتن یک دانش ابتدایی برای طراحی و ترسیم مدلی از آنچه که می خواهید، می تواند در پروسه بازسازی ساختمان قدیمی شما کمک کننده باشد. بعد از انتخاب یک پیمانکار بازسازی نوبت به بودجه بندی و برآورد هزینه از مراحل بازسازی میرسد. محاسبه میزان هزینه های مورد نیاز: مرحله بعد از تعیین نقشه نهایی، برآورد قیمت بازسازی خانه و بودجه بندی می باشد. برای بازسازی خانه های قدمی کارهای زیادی می توان انجام داد که در ادامه به آن ها می پردازیم. وقتی صحبت از بازسازی ویلای قدیمی می شود، بسیاری از ما فکر می کنیم که این کار هزینه زیادی دارد. آماده نمائید سپس با استفاده از جدول موجود در صفحه متراژ هر کدام از موارد برداشت شده از ساختمان خود را در ردیف مورد نظر قرار داده و قیمت کلی آن را محاسبه نمائید برای برآورد هزینه های بازسازی ساختمان هزینه های دیگری را نیز در دل خود دارد که بهتر است که به فکر باشید و در موقع اجرا غافل گیرتان نکند این هزینه شامل هزینه های بالاسری است که بین ۴ درصد تا۱۰ درصد میباشد که در قیمت کلی ضرب میشود ضمنا توجه فرمائید که به قیمت جدول مواردی از قبیل هزینه کارگران برای جابجایی و تخلیه مصالح تا پای کار هزینه مدیریت پیمان ( اجرت پیمانکار ) که بین ۱۰ الی ۱۸ درصد از کل هزینه های اجرایی پروژه برآورد میشود و هزینه حمل مصالح و هزینه های بالاسری و بیمه و مالیات کلا به متراژهای بدست آمده در قیمت های ردیف جدول فوق اضافه میگردد.

با بررسی مواردی که الزام به گرفتن مجوز دارند، مشخص شود که شهرداری ایمنی سازه را بیشتر از هر چیزی زیر ذربین خود قرار می دهد، و در مواردی که ممکن است موجب سست شدن ساختمان شود، متقاضی بازسازی را ملزم می کند، که زیر نظر کارشناس مربوطه این کار را انجام دهد. محل قرار گرفتن ویلا، عملیاتی که قصد انجام آن را دارید، متراژی که نیاز به تعمیر دارد، مصالح مورد استفاده همه در میزان هزینه ها اثرگذار است و مشورت با کارشناس بازسازی می تواند شما را در صرفه جویی هزینه ها راهنمایی کند. زودتر از باقی منطقه ها پوسیده و مخروب میشوند.پس بهتر است در شهرهای شمالی از مصالح مقاوم تری برای ساخت ویلا استفاده شود و یا پروسه بازسازی زود به زود صورت پذیرد. به منظور انجام بازسازی ساختمانهای مختلف بایستی مراحل و اقداماتی صورت پذیرد تا بتوان به نتیجه مطلوبی دست یافت. مبلمان نشیمن می بایست بدون مزاحمت و قطع مسیر عبور صورت پذیرد. با مراجه به یک شرکت بازسازی خانه در کرج می توانید از قوانین دقیق پیمانکاری ساختمان در کرج با خبر شوید. شما میتوانید با تماس با شرکت عمران شیراز در زمینه بازسازی خانه های ویلایی کلنگی مشاورات لازم را از شرکت به صورت رایگان دریافت کنید و از روندی که باید برای حفظ خانه خود انجام دهید آگاه شوید. ۵. پیمانکار ساختمان باید از کلیه قوانین و مقررات مربوط به سازنده آگاه باشد و آگاه باشد که قوانین ممکن است بسته به مکان و زمان ساخت متفاوت باشد.

نوع دیگر بازسازی، بازسازی حفاظتی است، که در این صورت هدف پایداری و کمک به ماندگاری فونداسیون اصلی ساختمان است و تغییر بخش های جزئی آن اهمیت ندارد، و دست طراح برای بازسازی و ارائه ایده های جدید باز خواهد بود. شما می توانید قبل از شروع پروژه ماکت تمام شده کار را ببینید و پیشاپیش از تغییراتی که قرار است انجام شود، مطلع شوید و ایده ها و نظرات خود را ارائه دهید، تا بازسازی ویلا با سلیقه شما انجام شود. مرحله بعد بررسی طرح هایی است، که از طرف معمار و طراحان داخلی ارائه می شود. یکی از مهم ترین عواملی که بعد از انجام بازسازی ارزش و زیبایی ویلا یا آپارتمان شما را به شدت افزایش می دهد مرغوبیت و کیفیت بالای مواد، وسایل و مصالح به کار رفته شده در فرآیند بازسازی است. اگر به شرکت های طراح یا دکوراسیون داخلی مراجعه کنید، تصاویری از بازسازی ویلا قبل و بعد را در اختیارتان قرار می دهند تا از میان آن ها سبک مورد نظرتان را پیدا کنید. خانواده هایی که چندین کودک دارند، باید بدانند که کودک در فضای ویلا به محدوده ای برای بازی نیاز پیدا خواهد کرد; و این محدوده نمی تواند فضایی با امنیت کم یا استخری بزرگ باشد. از عواملی که سبب شده بازسازی ویلا اهمیت پیدا کند و دائما در حال پررنگتر شدن باشد، استفاده از مصالح بی کیفیت استفاده شده در ساخت ویلا می باشد.

کارهایی مانند رنگ آمیزی دیوارهای داخلی و بیرونی ساختمان، عوض کردن مصالح کف و سقف و بازسازی کمدها کابینت ها، که انجام چنین مواردی حدود سه تا شش هفته زمان خواهد برد و بودجه زیادی نیاز ندارد. روش روزمزد: آپارتمان و یا پروژه هایی که متراژ زیادی ندارد، دستمزد استادکار و پیمانکار روزانه است. جا به جایی راه پله یکی دیگر از موارد نیازمند مجوز است. اکنون دیگر در این آشپزخانه با کمبود جا موجه نیستند. با توجه به این که این ابزار در دکوراسیون آشپزخانه نقش مهمی دارند و به عنوان عضو ثابت این محیط هستند، میتوانید روی آنها کار کنید. نوعی از آن بازسازی سبکی گفته می شود، که در این صورت شکل اصلی و کلی بنا حفظ می شود و تنها با تغییر مصالح و متریال که استفاده می گردد، بازسازی ویلا انجام می شود، و ویلا در هر سبکی که ساخته شده به همان حال باقی می ماند. و شما هم رنگ کردن و تعویض مصالح ظاهری ساختمان، و هم تعویض لوله های پوسیده و نو کردن سیستم روشنایی را مد نظر دارید. آنگاه با دو حالت رو برو هستیم: ۱- هزینه مهم نیست و کارها (طراحی، اجرا و مصالح) باید به نحو احسنت و با بهترین کیفیت انجام شوند؛ ۲- هزینه محدودیت دارد و با داشتن حداکثر کیفیت ممکن، از یک مقداری نباید بیشتر باشد. پس باید آنها را تا میتوان تراشید و مراحل نازک کاری شامل گچ کاری و سفیدکاری را یک بار دیگر انجام داد. مراحل بعدی که شامل گچ کاری، کف سازی ، سقف کاذب ، کاشی کاری ، رنگ و …

بازسازی خانه در تهران