27
دی

بازسازی ساختمان در کرج – اصناف مجاز

بازسازی خانه

این واقعیت کاملا مشخص است که هر خانه ای در هر زمانی که ساخته شده باشد بعد از مدتی از بین می رود و در صورت استحکام طرح و ساختار آن قدیمی می شود و نیاز به بازسازی و طرح های جدید و مد روز دارد. با توجه به میزان فرسودگی بنا و نیاز کارفرما همه ی بخش های ویلا اعم از نما و فضای داخلی ویلا میتوانند مورد بازسازی قرار بگیرند. از این رو توصیه می شود تا از افرادی استفاده شود که در این حوزه فعال هستند تا مدیریت هزینه ای نیز با مشکل روبرو نشود. به کمک بازسازی میتوان متریال ها، طرح ها و امکانات جدید را با کمترین هزینه به بنا اضافه کرد و کیفیت، امنیت و زیبایی بنا را بیشتر کرد. یکی از کارهای مهم در بازسازی ویلای شمال محاسبه هزینه هست، حتما قبل از شروع کار هزینه اجرای پروژه رو با کمک پیمانکارتون محاسبه کنین تا پروژه شما به علت اتمام بودجه نیمه کاره نمونه و حتما نوسان قیمت و افزایش قیمت ها رو در نظر داشته باشین تا باعث توقف پروژه شما نشه. هزینه های بازسازی و نوسازی تا حد امکان برآورد می شوند. نصب پوسترهای مناسب به شما اجازه میدهد تا هم زمان و هم هزینههایتان را تا حد زیادی کنترل کنید و در دست بگیرید. به همین دلیل است که قبل از خرید مصالح، مجری پروژه تعمیر باید با صاحب ویلا یا همان کارفرما یک جلسه اختصاصی پیرامون هزینهها و زمان انجام و تحویل پروژه برگزار نمایند و در آخر پیشنهاد می شود تا اگر قبلا تجربه این کار را نداشته اید، از انجام آن صرفه نظر نمایید.

شما می توانید با بازسازی مطب دندانپزشکی تمامی این مشکلات را به کل از بین ببرید. دسترسی مناسب به عرصه ی تفریحی طبقه ی زیرزمین، عرصه ی عمومی طبقه ی همکف و عرصه ی خصوصی طبقه ی اول به فعال شدن و یکپارچگی تمامی فضاها انجامید. بهتره اول موارد مهمتر رو اجرا کنین بعد سراغ بخشهای دیگه برین، البته این موارد رو اگه پیمانکارتون باتجربه باشه حتما بررسی میکنه و پروژه شمارو تو روال درست قرار میده. اگه این ویلا مال تو بود کیو دعوت میکردی؟ هر نوع ساخت و سازی نیاز به مجوز ساخت یا همون پروانه ساخت داره، البته تو بازسازی چون لولهای مختلف داره این موضوع حتمی نیست و باتوجه به تغییراتی که میخواید اعمال کنین، پیمانکار شما راهنماییتون میکنه که آیا نیاز به پروانه ساخت دارین یا نه. برای این که در کار بازسازی منزل موفق شوید باید آمادگی های لازم و آگاهی مورد نیاز در این حیطه را داشته باشید. بازسازی منزل با اصول و روش های نو احساس خوشایند و خرسندی برای افراد خانواده خواهد داشت. در طول زمان و استفاده های مکرر از ساختمان و بناهای اداری این بناها دچار فرسودگی می شوند که در این صورت تنها چاره ای که برای جلوگیری از خرابی ساختمان و هزینه های بالای آن، بازسازی ساختمان اداری است همچنین می توان با توجه به احتیاجات فضای داخلی را بهینه تر کرد و تغییراتی در دکوراسیون داخلی ساختمان داد. بازسازی ویلا نسبت به تعویض یا نوسازی ویلا صرفه جویی هزینه بیشتری براتون داره، اگه تمایل به صرفه جویی بیشتری دارین، موقع طراحی و اجرا، طراح و پیامانکار شما برساس تجربه میتونن کمک زیادی بهتون کنن.

تخریب این قسمت ها نیازی به بیان طراح ندارد و تیم اجرایی با توجه به خواسته کارفرما این کار را انجام میدهد. برای استفاده بهینه از فضاهای غیر قابل استفاده میتوانید با توجه به ابعاد پرت آن فضا یک کتابخانه طراحی کنید ، یا میتوانید فضایی برای نصب قاب عکسها استفاده شود. زمانی که اتصالات مربوط به لوله کشی سالم هستند با تغییر شیرالات، روشویی، وان و نصب سقف کاذب جدید میتوان کیفیت فضاهارا بهبود بخشید. کرج کوچکترین استان ایران که نام آن برگرفته از مرتفع ترین رشته کوه های کشور است که با مساحت ۵.۱۲۵ متر مربع را به خودش اختصاص داده است . پیش از این استفاده از لولههای فلزی در ساختمانها مرسوم بود اما عمر آنها معمولا ۱۰ سال است. چون بیشتر ویلاها بالای ۳۰ سال عمر می کنند در مدت زمان کوتاه، کمتر دچار فرسودگی می شوند. اما در متراژهای بزرگ محدودیتها کمتر هستند و میتوان از رنگهای تیره نیز استفاده کرد ولی این بدین مفهوم نیست که در استفاده از رنگ تیره افراط صورت بگیرد. در نوسازی، ساختار اصلی و شکل کلی ساختمان تغییر نمیکنند، بنابراین برای نوسازی ساختمان در مواردی که ساختمان از نظر قدرت و دوام یک مشکل نیست مقرونبهصرفه و مقرونبهصرفه است. بسیاری از فاکتورهای دیگر، انجام بازسازی نیازمند در نظر گرفتن این موضوع است. بازسازی مطب دندانپزشکی بیشتر به خاطر برخی علت های رایج مانند مشکلات لوله کشی، خراب بودن رادیاتورها، خرابی کولر، وجود نم و رطوبت در محیط مطب، کهنه بودن دیوارهای مطب، قدیمی و بد بودن دیوارهای مطب انجام می شود. به عنوان مثال تغییرات و کارهایی که درونش احتمال ریزش بنا وجود داره یا استانداردهای شهرداری رو نقض میکنه نیاز به پروانه ساخت دارن مثل برداشتن و جابجایی راه پله، یا دیوارهای حامل، یا حذف و جابجایی انبار و …

برای این کار بهتر است با چند متخصص در امور تاسیسات الکتریکی و مکانیکی مشورت کرده و در صورت نیاز سیمکشیها، لولهکشیها و عایقبندیها را تعمیر یا تعویض کنید. علاوه بر این با ایجاد دیوار های کاذب و یا برداشتن دیوارها از بنا میتوان مکان قرارگیری آشپزخانه، سالن نشیمن، سرویس بهداشتی و اتاق هارا تغییر داد. در طی این پروسه ی باید توجه کرد که با کم و زیاد کردن دیوارها وایجاد سقف کاذب وزن مرده روی سازه افزایش پیدا نکند. هدف از بازسازی خانه در کرج چیست و چه هزینه هایی را بابت آن قرار است پرداخت کند، همگی با ارزیابی و نظارت کارشناسان شرکت فیکانو صورت می گیرد. همچنین دستمزد پیمانکار نیز معمولاً در حدود ۱۵% هزینه هایی است که در ساختمان انجام میشود. در کنار ویترین مغازه دیگر عناصر مغازه نیز مهم است تا بتوانید مشتری را جذب کرده و دست پر به خانه بفرستید. بازسازی و زیباسازی حیاط ویلای شمال نیز در دادن جلوه ای زیبا و ویژه به آن بسیار موثر است. در صورتی که قرار است کاشی بین کابینتی نصب شود، حضور کاشی کار در انتهای پروژه نیز لازم است. ولی کارهایی مثل ایزوگام، نصب کفپوش، سرامیک، سفیدکاری، نماکاری دیوارها، لوله کشیهایی که نیاز به ساخت موتورخونه نداره، تعمیرات استخر، نصب و تعمیرات در و پنجره و سرویس بهداشتی و … عناصر زیادی برای زیباسازی محیط بیرونی و حیاط خانه وجود دارد، از باغچه های سبز رنگ و گل و گیاهان رنگارنگ گرفته تا آلاچیق و نصب کفپوش های چوبی، آجری و سنگی، همگی این قابلیت را دارند که حیاط یک خانه ویلایی را به محیطی شگفت انگیز و لذت بخش برای تمام اعضای خانواده و مهمانان تبدیل کنند. دیوارها، کفپوش ها، سرامیک ها، کاغذ دیواری ها، دکوراسیون، سقف و دیگر موارد می توانند در روند بازسازی منزل به طور کامل تغییر کنند. بازسازی منزل می توانید جزو کارهای هیجان انگیز و جالب و یا کاری استرس زا و دلهره آور باشد.

بازسازی خانه در تهران