27
دی

بازسازی ویلا – نوسازی ویلا – بازسازی ویلای قدیمی – شرکت ویرا طرح اسپرلوس

بازسازی خانه

بعد از نصبیجات نوبت به نصب دربها و پنجره ها و شیشه های پنجره های ویلا داخلی و بیرونی ویلا و یا ساختمان میرسد و نصب پله بیرونی ویلا و یا ساختمان مرحله ما قبل آخر کار ساخت ویلا در شمال میباشد. معمولاً ترتیب عملیات کاشی کار به این گونه است که ابتدا کاشی کاری دیوار سرویس ها انجام میشود، سپس کف سازی اتاق ها و سالن با کفپوش مورد نظر اجرا میشود و در آخر کف نوبت به کف سرویس ها و حمام میرسد. هزینه تخریب و بازسازی یک دیوار به جنس دیوار (بتنی، آجری و …) دارد. در این آپارتمان، با استفاده از ارتفاع خانه،، یک اتاق ایجاد شد. شما می توانید در هنگام حضور در ویلای خود، در فضای شخصی خود، احساس خوشبختی و احساس تعلق داشته باشید. یکی از مسئله هایی که طراحی ویلای شما را تحت تاثیر قرار میدهد، شیب تند مناطق کوهستانی است که مسئله طراحی ویلا در شیب مطرح میشود. نما ویلا سنتی ; نمای سنتی ویلا را میتواند نمایی تلفیقی دانست ; که با سبک مدرن ترکیب شده و معمولا از آجر و سنگ و ورق های فولادی استفاده میشود. سنگ نیز در این مورد دست کمی از آجر ندارد و با یک پولیش سنگ تمیز و زیبا میشود. بنابراین لازم است یک مترور خوب از اتفاقاتی که در حین اجرای پروژه رخ می­ دهد به دقت آگاهی داشته باشد. از آنجایی که آشپزخانه در خانههای ایرانی قلب خانه به حساب میآید، بازسازی آشپزخانه از اهمیت زیادی برخوردار است. یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه ویژه شود، سن فرد است به گونه ای که بازسازی و طراحی داخلی اتاق یک کودک، با نوجوان یا بزرگسال تفاوتهای زیادی دارد. این امر مستلزم آن است که مترور تا حد زیادی با اصطلاحات و تکنیکهای مورد استفاده در زمینهی برق و مکانیک آشنایی داشته باشد.

قبل از هر چیز باید این نکته را گوشزد کنیم که علم متره تنها خاص رشته عمران نیست بلکه از این علم در شاخه های دیگر مهندسی مثل مهندسی مکانیک و صنایع یا حتی در زمینه­ های از قبیل خرید و فروش محصولات غذایی یا کشاورزی و… یک مترور خوب باید علاوه براینکه به مسائل عمرانی تسلط پیدا کند، با مسائل مربوط به امور برق و مکانیک یک پروژه هم آشنایی داشته باشد. تغییر اندازه و اتصال بخش های خانه به هم، ایجاد پنجره یا ویو به یک دیوار از موارد مربوط به تخریب دیوارها در بازسازی خانه یا ویلا هستند. چون در غیر این صورت ممکن است مبلمانی که تهیه می کنید به سبک مدرن، رنگ بندی کف و دیوار های خانه مطابق سبک کلاسیک، دیوار و ستون ها به سبک مدیترانه ای و کابینت های آشپزخانه به سبک راستیک و روستایی باشند. اما جای نگرانی نیست چون ما در این مقاله و مقالات آتی می­ خواهیم دقیقاً به این دغدغه­ بپردازیم که چگونه می ­توان یک مترور حرفه­ ای شد درواقع می خواهیم بگوییم چگونه باید متره و برآورد ساختمان را به درستی انجام دهیم. این موضوع به المان های دیگر چون آلاچیق، باغچه ها، زمین بازی و … امروزه به دلیل رقابتی که بین شرکت ­های مختلف وجود دارد، امر سرعت بسیار حائز اهمیت بوده و باعث می ­شود که گروه پیمانکاری از جانب کارفرما به عنوان تیمی قوی و حرفهای­ شناخته شود. ویلاهای استخردار سرپوشیده در نیمه اول سال از محبوبیت کمتری نسبت به ویلاهای استخر روباز برخوردار هستند اما در نیمه دوم سال، شرایط کاملاً تغییر پیدا می کنند و به دلیل هوای بسیار سرد کردان، گردشگران به سراغ اجاره ویلا استخر سرپوشیده در کردان می روند.

تغییر کاربری تراسهای ویلا که عموما کمتر استفاده میشود و به مرور زمان به فضای پرت در ویلا تبدیل شده است. بطور مثال در این زمان به راحتی می توان وسایل منزل را در حیاط ویلا نگهداری کرد و در صورت رنگ کردن قسمت مختلف خانه سریع خشک می شود. نکات دیگری که در خصوص اجاره باغ برای تولد و مجالس باید بدانید این است که با توجه به موقعیت و شرایط باغ، ساعت برگزاری مراسم ها متفاوت بوده و می بایست باغ ویلای خود را بر اساس زمان برگزاری انتخاب کنید. گاهاً تنها روش برای افزایش فضای خانه های کوچک و بالا بردن کارایی آنها بازسازی خانه های کوچک می باشد. ویلاهای استخر سرپوشیده در نیمه دوم سال، دارای آبگرم هستند و همچنین به دلیل فضای بسته استخر، بخار گرم و جذاب در فضا نیز وجود دارد و در نظر داشته باشید به دلیل تقاضای بالا جهت اجاره ویلا استخر سرپوشیده آبگرم در کردان، نرخ اجاره روزانه این دسته از اقامتگاه ها در نیمه دوم سال به مراتب بالاتر از سایر اقامتگاه ها خواهد بود. بازسازی آپارتمان به چند منظور انجام می شود.گاهی از عمر ساختمان زیاد نگذشته است اما صاحب آن علاقه مند است که تغییراتی در آشپزخانه و کابینت و یا کاشی و سرامیک و رنگ انجام دهد.گاهی نیز بازسازی به دلیل خرابیهایی است که حاصل شده و یا باید به موقع اقدام کرد که این خرابیها در لوله کشی و جاهای مختلف ساختمان اتفاق نیفتد.به بیان دیگر پس ازگذشت چند سال از عمر احداث هر ساختمانی باید به نکات مهمی توجه داشت تا از وقوع هر حادثه ای که باعث تخریب بخشی از آن خواهد شد جلوگیری کرد. هنگامیکه یک گروه پیمانکاری می­خواهد پیشنهاد قیمت خود را ارائه نماید علاوه بر دقت کافی نسبت به برآورد نهایی خود، باید سرعت کافی نیز داشته باشد. بنابراین اگر می ­خواهید یک مترور متفاوت باشید علاوه بر دقت و سرعت، چاشنی کیفیت می­ تواند در روند تبدیل شدن شما به یک مترور حرفه­ ای فاکتور بسیار مهمی باشد.

جواب مثبت است. اما سؤالی که شاید الان ذهن شما را درگیر کرده باشد این است که مفهوم متره کردن برای کدام حالت معنا پیدا می ­کند؟ اینکه کیفیت نهایی و خروجی کار یک مترور می­ تواند قدم مهمی برای شناخته شدن سریع او باشد حرف گزافی نیست. یک تیم متخصص و حرفه ای، می تواند از همان استخر کهنه و قدیمی موجود با یک فرایند بازسازی حرفه ای، چیزی جذاب و مدرن خلق کند. عده ای بر این باورند ویلاهایی که دارای استخرهای روباز و یا سرپوشیده بوده و از امکانات خاصی مانند میزهای بیلیارد، فوتبال دستی و غیره برخوردار هستند جزء ویلاهای لوکس به شمار می روند و عده ای نیز معتقدند ویلاهایی که فارغ از امکانات، از ظاهر و نمایی جذاب و خاص برخوردارند در دسته ویلاهای لوکس قرار میگیرند. برای این منظور نصب حفاظهای مخصوص در پیاده رو ضروری است علاوه بر این باید اقدام به نصب تابلوهای هشدار دهنده کرد. جواب واضح است. اولین کار استفاده از اطلاعات و منابع اطرافمان است که به کمک آنها میتوان حداقل ۷۰ درصد راه را برای تبدیل شدن به یک مترور حرفهای پیموده و بقیهی راه هم از طریق کسب تجربه در دفاتر فنی پیموده میشود. واضح است که مترور در واقع کسی است که از علم متره بهره برده و محاسبات و برآورد یک کار را قبل، بعد و یا حین پروژه انجام می­دهد. به­ عنوان حسن ختام این بخش باید گفت که یک مترور خوب باید به­ترین حالت را بین مثلث زمان، هزینه و کیفیت ایجاد کند. معماری داخلی منزل از مهمترین گام هایی است که می تواند منزل را کاملا در دید قرار دهد. در روستای کردان اما، سوئیت ها هم می توانند جزء اقامتگاه های ارزان قیمت باشند و هم می توانند بخاطر امکانات و شرایطی که دارند، قیمت های به مراتب بیشتری نسبت به سایر سوئیت ها داشته باشند.

بازسازی خانه در تهران