27
دی

بهترین شرکتهای بازسازی خانه در کرج

بازسازی خانه

در صورتی که خانه خیلی قدیمیباشد، میتوان تغییرات اساسی در کمد دیواری آن ایجاد کرد. تغییرات کف، جا به جایی لولهها، خرید روشویی، خرید شیرآلات جدید ، نصب توالت فرنگی جدید و خرید وان(در صورتی که فضای کافی وجود داشته باشد) هزینه زیادی را برای کارفرما به همراه دارد. برخی افراد ترجیح می دهند ویلا نوساز یا ویلا بازسازی شده در شمال کشور که دارای آب و هوای مطبوعی باشد، خریداری کنند تا برای استراحت و عوض کردن آب و هوا چند روزی در آن جا سکونت داشته باشند. برای تماس با موسسه داوودی (رویا مال) و اطلاع از هزینه بازسازی ویلای قدیمی بر روی لینک زیر کلیک کنید. به همین دلیل پیشنهاد میکنیم از متریالی در ساخت ویلای خود استفاده کنید که در شهر شما یا نهایتا در استانهای همجوار شما در دسترس باشد. در این مرحله باید از بتن مرغوب و مناسب با شرایط آب و هوایی ساخت ویلا استفاده شود. پس از ریختن بتن عملیات ویبراسیون برای خروج ذرات هوا از بتن و انسجام بیشتر آن صورت میگیرد. درنهایت تا چند روز بعد از بتنریزی عملیات کیورینگ بتن برای رسیدن به حداکثر استحکام سازه انجام میشود. آندولین ورقی مقاوم است که پوشش مناسبی برای سقف ویلا به حساب می آید. آندولین از ترکیب مواد خالص الیاف طبیعی که از داخل رنگپذیر شده تشکیل شده و در ساخت ویلا کاربرد دارد. پوشش های سقف رایج در ساخت ویلا که امروزه مورد استفاده سازندگان ویلا است را می توان به ۷ دسته تقسیم کرد. مواد تشکیل دهنده پوشش سقف شینگل قیر پلیمری و گرانول معدنی میباشد. پوشش سقف ایرانیت ارزان ترین نوع پوشش سقف است که در ساخت ویلا بکار میرود میباشد. با این حال محدودیت های مربوط به زمان اصلی ساخت خانه سبب شد تا بازسازی آن در دستور کار قرار بگیرد. متریال آجر و چوب در سرتاسر فضا حضور دارند و به نوعی فضا را تحت سیطره ی انرژی خود قرار داده اند.

از آنجایی که خانه های ویلایی عمدتا بزرگ و وسیع هستند، حیاط معمولا با دیوارهای بسیار بلند و خود ساختمان ویلا احاطه می شود که شب هنگام انرا حسابی تاریک نشان می دهد خصوصا اگر در گوشه و کنار حیاط درخت و درختچه قرار داشته باشد تاریکی شدیدتر می شود. اگر چندین سالی در خانه یا آپارتمان سکونت دارید برای لذت بردن از فضای داخلی ودکوراسیون خانه احتیاج به یک سری تغییرات و بازسازی دارید . بنابراین اگر شما قصد طراحی ویلا و یا بازسازی آن را داشته باشید، برای محوطه سازی، طراحی استخر به صورت اصولی و حتی طراحی داخلی ویلا باید حتما از طراحان و متخصصان در این زمینه کمک بگیرید. برای رسیدن به هدف مطلب و دست یافتن به یک ایده عالی بهتر است با مهندسان و متخصصان مشورت کنیم و از کارشناسان شرکت معماری و دکوراسیون داخلی رامسین در این زمینه کمک بگیریم. برای استفاده از آجر در نمای ساختمان باید از آجر مخصوص نما یا همان آجر نسوز استفاده کنیم. یکی از مهمترین ویژگی های معماری سنتی ایران استفاده از مصالح بوم است. آجر یکی از مصالح ساختمانی است که از دیرباز مورد توجه معماران ایرانی بوده است. درواقع هر سبکی از ویلا به مواد اولیه و مصالح متفاوتی نیاز دارد که این مورد نیز دلیلی بر تمییز قیمت ویلاهست.

این استقبال گسترده بی دلیل هم نیست چرا که بسیاری از خانه های کلنگی بخصوص آنهایی که قدمت کمتری دارند در صورت انجام یک بازسازی مناسب ، با قیمت بیشتری امکان فروش پیدا میکنند. با دیدن تصاویر خانه های بازسازی شده قبل و بعد ایده های خوبی پیدا می کنید. برای نمونه چنانچه قصد ساخت ویلا در شمال با سبک کلاسیک را دارید، باید از نماهای آجری و درها و کفپوشهای چوبی استفاده کنید. اولین مرحله از مراحل ساخت ویلا گودبرداری میباشد. نمای ویلا چیزی است که در اولین نگاه آن را میبینیم و تأثیر بسیاری بر زیبایی و قیمت ویلای ما دارد. در این نوع برآورد علاوه بر نقشه­ های اجرایی، با جدول ­های صورت وضعیت، قیمت مصالح، نیروی انسانی و ماشینی و … از طرفی هم دیگر مراحل از جمله برآورد هزینه و برنامه ریزی را برای شما ساده میکند. بازسازی ویلا برای دست یافتن به یک ویلای مدرن و نو حدودا یک سوم خرید یک ویلای جدید هزینه بر میدارد. در معماری مدرن ایده ها در هم آمیخته می شود و مفاهیم و فرم ها دیگر مانند گذشته شکل نمی گیرد. توجه به فرم و هماهنگی آن با پلان ویلا از اهمیت زیادی برخوردار است.مثلاً نورگیری مناسب، تهویه، کاربردی بودن فضاهای طراحی و همچنین موارد اقلیمی در این زمینه بهشدت ضروری است.

از محاسن اصلی پوشش سقف شینگل میتوان به سازگاری با تغییرات آب و هوایی، انعکاس خوب نور خورشید، مقاومت در برابر ضربه، ایزولاسیون، فرم پذیر بودن در انواع سطوح قوسی شیبدار و شکسته اشاره کرد. به طوری که در آگهی های فروش ساختمان نوساز بودن خانه به طور قطع باید ذکر شود، چرا که تاثیر به سزایی در تعیین قیمت ساختمان دارد. همانطورکه پیشتر گفتیم سبک ویلا اهمیت زیادی داشت، در تعیین قیمت ویلا نیز سبک ویلا یکی از موارد حائز اهمیت است. همانطور که پیشتر گفته شد در بازسازی ساختمان نسبت به ساخت آن هزینه کمتری متحمل می شوید. این محاسبات بر اساس متراژ ساختمان یا زمین و میزان طبقات مورد نیاز برای ساخت انجام می شود. برای اینکه بازسازی نهایتاً نتیجهای رضایت بخش در پی داشته باشد باید طبق اصول و مراحل مختلفی اجرا شود و از جنبههای مختلفی توجیه پذیر باشد. فراموش نکنیم برای اینکه خواسته و نیاز مشتری را برآورده کنیم میبایست با گفتگو و بحث، خواستههای او را تجزیهوتحلیل کنیم و درنهایت ایده و طرح نهایی را به مشتری ارائه کنیم. قبل از اینکه بریم سراغ نکات بازسازی حیاط، ببینیم حیاط چه انواعی داره. پروژه بازسازی ویلا به طور کلی به دو بخش داخلی و خارجی تقسیم می شود.

بازسازی خانه در تهران