بازسازی مغازه

bazsazikaraj      +989123797699      +989124671933@

بازسازی خانه

اصول بازسازی مغازه و نحوه اجرای آن موضوعی است که در این مقاله از سوی گروه ساختمانی زندگی مدرن تقدیم شما عزیزان خواهد شد . دکوراسیون مغازه های کوچک در مقایسه با بازسازی فروشگاه های بزرگ دردسر بیشتری دارد که در تخصص معماران ماست . تا پایان ما را همراهی کنید .

اصول بازسازی مغازه و واحد تجاری

هر وقت نام بازسازی و نوسازی مغازه به میان می آید بیشتر فکرمان سمت تغییر ویترین مغازه معطوف می گردد . اما اصول بازسازی مغازه تنها شامل ویترین نیست . درست است که ویترین مغازه یکی از اساسی ترین قسمتهاست و مشتری با دیدن این قسمت از مغازه تشویق می شود که پا به مغازه بگذارد یا خیر ، اما بقیه عناصر مغازه نیز هر کدام رل خود را باید به خوبی انجام دهند تا نهایتا موفق شوند مشتری را دست پر از مغازه و یا واحد تجاری به خانه بفرستند .

هرچقدر که ویترین مغازه شما متفاوت از رقبا باشد و خاص تر باشد مشتریان متفاوت تر و خاص تری را جلب می کند و شما را به هدفتان نزدیک تر می کند . هر مبلغی برای ویترین مغازه خرج کنید دقیقا بر روی سوددهی تاثیر دارد پی کمی دست و دل باز باشید .

بازسازی ویترین مغازه

ممکن است شما بتازگی مغازه ای دراختیار گرفتید ، خریدید و یا اجاره کردید که قبلا کاربری دیگری داشته ، مثلا پیش تر شال و روسری فروشی بوده ، اما اکنون قصد دارید در آن لوازم کادویی و کریستال بفروشید ، یا شاید می خواهید در همان شغل و مغازه قبلی خودتان تغییرات موثری پدید آورید ، نوسازی کرده و یا طراحی دکور مغازه را عوض کنید . به هر حال نمای مغازه اولین جز بنا است . اولین جایی که ذهنیت مشتری درباره شما شکل می گیرد ویترین است .

بهتر است ویترین خوانا و شفاف باشد و دقیقا کار شما نشان  دهد ، درست است که ایجاد سوال در ذهن مشتری آنها را ممکن است به مغازه شما برای کنجکاوی بکشاند ، اما تعداد بیشتری را هم که حوصله پیگیری ابهاماتشان را ندارند از دست می دهید .

بازسازی ویترین مغازه

درهنگام بازسازی ویترین باید ابتدا به تناسب اندازه و ارتفاع چیزی که قرار است در آن بگذاریم فکر کنید . آیا عروسک های مانکنی در ویترین خواهند ایستاد؟ یا فقط چند عدد چوب لباسی قرار است لباسها را نمایش دهند ؟ آیا ویترین ما شامل اجناس گرنبهاست و نیاز به قفسه بندی دقیق و ظریف مانند طلا فروشی ها دارد یا خیر ؟ پس در ابتدا با توجه به کالایی که قرار است به نمایش بیاید عمق و ارتفاع و اندازه ویترین را تغییر می دهیم .

ویترین هایی که دید به داخل مغازه ندارند معمولا کمتر موفقند، مشتری دوست دارد داخل مغازه را هم کمی از بیرون ببیند . پس می توان حداقل در قسمت هایی دید را باز گذاشت .

این روزها لایه های نورپردازی در طرحی داخلی همه جا را زیبا تر کرده است و در هنگام بازسازی مغازه ، حتما از نورپردازی خوبی در ویترین بهره ببرید . نور ، خیره کننده چشم است و انرژی دارد . در این میان از جادوی رنگ و نور و تاثیر این دو روی هم

بازسازی خانه در تهران

مشاوره آنلاین